W roku szkolnym 2023/2024
Godziny otwarcia przedszkola:
7.00 – 17.00 poniedziałek – czwartek,
7.00 – 16.30 piątek.

Mając na uwadze prawidłowy a zarazem spontaniczny rozwój Twego dziecka, jego dobre samopoczucie i potrzebę zabawy oferujemy:

Przyjazne otoczenie:

Sale dydaktyczne wyposażone odpowiednio do wieku dziecka, z każdej sali bezpośredni dostęp do łazienki dostosowanej do potrzeb i możliwości dziecka, duża sala widowiskowa wykorzystywana do wspólnych uroczystości, zajęć rytmicznych i ruchowych. Przestronny plac zabaw wyposażony w bezpieczne konstrukcje ogrodowe, z wydzielonymi strefami do zabaw dla dzieci młodszych i starszych.
Zajęcia z języka angielskiego w wymiarze 3 godzin dziennie 5 razy w tygodniu, prowadzone wyłącznie w języku angielskim przez dodatkowego nauczyciela-lektora, przy współpracy z nauczycielem prowadzącym.

Kadra:

Wysoko wyspecjalizowana kadra nauczycielska z możliwością awansu zawodowego, tworzenia i realizowania autorskich programów i innowacji pedagogicznych oraz indywidualnych programów wspierających dzieci uzdolnione.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów. Oferta zajęć na rok szkolny 2023/2024:

Zajęcia logopedyczne (płatne)
mgr Marta B.
Bezpłatne zajęcia z rytmiki.
mgr Izabela G. – instruktor zespołu tanecznego „Płomienie”
ballet, dancers, dance-504723.jpg
Taniec (płatne)
mgr Izabela G.
3-6 latki
Zajęcia sportowe z piłką (płatne)
trener Patryk
4-6 latki
brain, brainstorming, bulb-4260689.jpg
Szkoła pamięci (płatne)
mgr Izabela N.
5-6 latki
chess, chess game, farmers-836774.jpg
Szachy (płatne)
mgr Magdalena O. – trenerka

ajdod

Dodatkowe atrakcje:

Urodziny dziecka z prezentem, upominki na Dzień Przedszkolaka, upominki dla chłopców na Dzień Chłopaka i dla dziewczynek na Dzień Kobiet, słodkości na Mikołaja i Zająca oraz prezenty od Gwiazdora, na Dzień Dziecka i zakończenie Edukacji Przedszkolnej. Organizujemy wycieczki dalsze autokarowe (bez udziału najmłodszej grupy) oraz bliższe autobusem MZK (5 i 6-cio latki). Dzieci uczestniczą w koncertach muzycznych w filharmonii lub przedszkolu, oglądają różnego rodzaju przedstawienia teatralne. Organizujemy wystawy interaktywne dla rodziców i dzieci, kiermasze smaków, festyny oraz rodzinne konkursy z nagrodami. Współpracujemy z wieloma placówkami oświatowymi i kulturalnymi zdobywając liczne nagrody poprzez uczestnictwo w konkursach plastycznych, tanecznych, wokalnych i recytatorskich w języku polskim i angielskim.

Wyżywienie:

trzy posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad, podwieczorek

Wakacje:

w miesiącu lipcu przedszkole jest zamknięte.